Interiéry

INTERIÉRY

Byt s multifunkční stěnou

Byt se nachází v rodinném domě v Dobřichovicích. Je určen pro mladého muže, který se rozhodl, že si v rodinném domě rodičů zrekonstruuje celé jedno patro. Je pojatý v moderním stylu, hlavní barvou je lesklá bílá, která je doplněna modrou a zelenou. Dominantou obytného prostoru je veliká posuvná skříň, která v sobě ukrývá pracovní část, bar, knihovnu a úložné prostory. Interiér tak lze různě proměňovat pro různé příležitosti a v místnosti tak jde dobře udržovat pořádek, což mladý muž rád ocení. Investor má rád cestování, a tak je interiér doplněn tapetou
s názvy hlavních měst.
Umístění: Dobřichovice I Rok: 2015 I Klient: Soukromý Investor

1-

2_

Byt s prosklenou koupelnou

Interiér bytu pro 18-ti letého studenta vyšel z požadavků otevřené koupelny, nepotřeby sedačky, uzavření ložnice od exteriéru a použití nepřímého osvětlení.
Je zde použito zejména dřevo a v koupelně břidlice. Podlaha je v celém prostoru sjednocená. Stávající nosníky byly zakryty podhledy a vzniklo tak nepřímé osvětlení. Dále je nasvětlen nábytek na míru. V ložnici je navržena dřevená okenice, která úplně oddělí interiér od exteriéru.
Koupelna je od ložnice oddělena skleněnou příčkou. Kuchyň je z typizovaného nábytku.

Umístění: Praha I Rok: 2015 I Klient: Soukromý investor

1_

2_

Byt v klidné části Prahy

Návrh interiéru bytu v novém bytovém domě, který se nachází ve velmi klidném prostředí, stranou od velkoměstského ruchu na Praze 4. Řešený byt se nachází ve 2.np a jeho velikost je 3+kk. Součástí je balkón s příjemným výhledem do zeleně.
V interiéru jsou použíty přírodní materiály a barvy. V obytné místnosti jsou od sebe vizuálně odděleny - funkce kuchyně, jídelny a obývací části, zárověň jsou ale vzájemně propojeny
a tvoří jeden celek. Kuchyň je doplněna ostrůvkem, který lze využít jako kuchyňskou pracovní plochu, barové posezení a vinotéka. Po celé délce stěny, kde je umístěna TV, je nízká skříňka, která může sloužit také pro sezení.

Umístění: Praha 4 I Rok: 2015 I Klient: Soukromý investor

1_

2_

3_

Rodinný dům s výhledem na golfové hřiště II.

Interiér je řešen z velké části dřevem, doplněn je bílou a šedou barvou. Vybrané omítky jsou tvořeny šedou stěrkou. Ložnice a koupelna k ní přiléhající je oddělena skleněnou posuvnou stěnou. Interiér působí vzdušně a má co nejvíce umožněné výhledy do okolí.

Umístění: Haugschlag, Rakousko I Rok: 2015 I Klient: Soukromý investor

1_

2_

Malý podkrovní byt

Byt je součástí projektu Residenční bydlení v Dobřichovicích. Manželé si vyhlédli tento byt ke svému životu v důchodu. Byt se nachází v posledním podlaží. Má terasu s krásným výhledem na okolní kopce a řeku Berounku. Byt je pěkný, prosluněný, ale místnost, kde má být kuchyň, jídelna a obývák není příliš veliká. Tato místnost je vyřešena tak, že kuchyň se nachází hned za vstupem. Na ni navazuje jídelní část a poté obývací část. Jak od jídelního stolu, tak ze sedací soupravy je umožněnvýhled do okolí. Z jídelní části a z chodby je přístup na prostornou terasu.

Umístění: Dobřichovice I Rok: 2015 I Klient: Soukromý investor

1_

2_

Dětský pokoj

Dětský pokoj pro 1,5 let starého chlapečka. Tématem interiéru byl strom, od kterého se určovaly ostatní doplňky. Pokoj byl dále doplněn koberci, hračkami + obrázky s fotkami . Chlapec rád usínal venku a tak se atmosféra pokojíčku volila směrem k přírodě.

V pokoji bude houpačka s ohrádkou a až chlapec vyroste, tak se vymění za houpačku z vizualizací. Žebřík, který je opřen o stěnu, má jeden stupeň širší a slouží tak pro sezení. V případě potřeby lze stupně odebrat.

V pokoji s ním zatím spí maminka a tak je tam je pro ni nachystána velká postel. Až se rodiče rozhodnou, že nastal čas, kdy bude spát sám, tak se velká postel odstraní, dětská postýlka se vymění za větší postýlku s bočnicí a dá se na místo velké postele. Do pokoje se v případě potřeby dokoupí další skříně.

Umístění: Zdiměřice I Rok: 2014 I Klient: Soukromý investor

1_

2_

Kanceláře vývojářů

Návrh interiéru bytu v novém bytovém domě, který se nachází ve velmi klidném prostředí, stranou od velkoměstského ruchu na Praze 4. Řešený byt se nachází ve 2.np a jeho velikost je 3+kk. Součástí je balkón s příjemným výhledem do zeleně.

V interiéru jsou použíty přírodní materiály a barvy. V obytné místnosti jsou od sebe vizuálně odděleny - funkce kuchyně, jídelny a obývací části, zárověň jsou ale vzájemně propojeny a tvoří jeden celek. Kuchyň je doplněna ostrůvkem, který lze využít jako kuchyňskou pracovní plochu, barové posezení a vinotéka. Po celé délce stěny, kde je umístěna TV, je nízká skříňka, která může sloužit také k sezení.

Umístění: Praha 4 I Rok: 2013 I Klient: Soukromý investor

1_

2_